Polski Serwer Współczesnej Militarii

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-22 15:54:07

DEFCON
Moderator
Dołączył: 2016-07-15
Liczba postów: 11
Windows 8.1Chrome 51.0.2704.103

PMG - Zestawy

Ostatnio robiąc różne karabiny w PMG.. postanowiłem utworzyć pistolet. Udał mi się moim zdaniem idealnie, i oto projekt:
CCiiXxh.png
Zestaw nazwałem ,,Night Ops''.
Masowa liczba latarek wspomoże w nocy znalezienie przeciwnika.
Pistolet - MP5P9 nazwa pochodzi od Brytyjskiego PM'a, gdyż ma on części z MP5. Sam pistolet posiada maksymalnie 16 naboi w magazynku, lecz potrafi on oddać ponad 10 strzałów w ciągu 2 sekund, ponieważ można go przełączyć na tryb automatyczny. Pistolet strzela nabojami 9mm.
Karabin - ACR-D amerykańska firma tworząca karabiny dla amerykanów wpadła na pomysł, żeby stworzyć karabin szturmowy na podstawie pistoletów maszynowych. Karabin wystrzela 30 naboi z magazynku w ciągu 10 sekund. Waga karabinu jest mała, waży on 1,5 kg. Firma zadbała o regulowaną kolbę, chwyt "Potato" oraz specjalny chwyt na latarkę. Karabin strzela nabojami nieznanymi, gdyż firma zrobiła nowe, dedykowane temu karabinowi naboje.
Nóż - Ruski wynalazek, lecz skuteczny. Nóż można było rzucić w przeciwnika z wyłączoną latarką. gdy rzucimy nóż w stronę przeciwnika, automatycznie zapala się latarka, która może w leżącym ciele martwego wyświecić parę wrogów.


Co o tym sądzicie?

Offline

#2 2016-07-22 20:27:30

Majkecz
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 8
Windows 7Firefox 47.0

Odp: PMG - Zestawy

niezły xd

Offline

#3 2016-07-23 06:30:24

Taki pan na R
Moderator
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 11
WindowsFirefox 47.0

Odp: PMG - Zestawy

Na upartego to można powiedzieć że ten pistolet to współczesny Luger. I teraz ja rozumiem wszystko, ale nóż z latarką? Zobacz jak bardzo spadają możliwości bojowe, pchnięcie praktycznie nie możliwe. I jeszcze ogranicza wygodę trzymania samej kosy. ACR fajny aczkolwiek nie wiem po co ten RIS wysunięty prawie za lufę. To taka moja skromniutka opinia, każdy ma swoje wytwory wyboraźni i komuś może się podobać tego typu sprzęt. Ostateczna ocena całego zestawu 3/10, pozdro elo. #Gruby_Hejter

Offline

#4 2016-07-23 18:26:05

Taki pan na K
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-23
Liczba postów: 4
WindowsFirefox 47.0

Odp: PMG - Zestawy

Pistolet - Żałość
Nóż - Żałość
ACR - Dość spoko

3/10

To moja skromna opinia

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yourfunnyworld - celinzynier - vcrafty - dzikieiwolne - bolek-i-key-poza-sm